O FIRMIE

Nasza działalność i oferta

Specjalnością naszej firmy są nowoczesne, meble kuchenne, garderoby oraz szafy na wymiar. Nasza praca jest naszą pasją, co pozwala nam z zaangażowaniem podchodzić do każdego projektu. Zawsze proponujemy klientom wiele alternatyw, by stworzyć meble, które nie tylko będą piękne,i solidne, ale także w pełni dostosowana do indywidualnych preferencji swojego właściciela. Odpowiednio zaprojektowane meble do zabudowy, pozwalają bardzo efektywnie zagospodarować nawet niewielkie i pozornie „nieustawne” przestrzenie, tworząc z nich miejsca, w których przebywanie stanie się prawdziwą przyjemnością. Bardzo bogate doświadczenie i znajomość najnowocześniejszych, w branży technologii, pozwalają nam na opracowywanie rozwiązań satysfakcjonujących nawet klientów o najbardziej wygórowanych oczekiwaniach. Realizowane przez nas meble na wymiar to w pełni indywidualne rozwiązanie na długie lata.

Nasza oferta obejmuje:


Meble Kuchenne

Zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Fronty z płyty laminowanej, mdf lakierowany (kolor RAL matowy lub w połysku), mdf foliowany lub ramka aluminiowa

Szafy i garderoby

Wolnostojące lub w zabudowie z drzwiami przesuwnymi z lustrem, szkłem, płytą laminowaną lub lakierowaną.

Meble łazienkowe

Praktyczne rozwiązania dopasowane do każdej łazienki.Wykonane są z materiałów dostosowanych do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności.

Meble biurowe

Biurka, regały, i wiele innych zapewniające komfortowe warunki pracy.

meble kuchenne - szafy - garderoby - meble biurowe
Meble na wymiar - Bartosz Mika